Ротоевропласт
 
Головна Факти та ідеї
PDF Друк

БІОКЛІН - природне очищення

Біопрепарат БІОКЛІН - це найбільш ефективний на сьогоднішній день у світовій практиці, готовий до застосування розчин (не порошок чи брикет!) складної суміші факультативних мікроорганізмів для вигрібних ям, біотуалетів, септиків та каналізаційних мереж приватних які мають централізованої каналізації. Усуває природу неприємних запахів та знищує патогенні мікроби. Більш ніж удвічі зменшує об'єм, перетворюючи тверді фракції на вуглекислий газ та воду. Значно рідше виникає потреба послуг асенізаторів. Запобігає відкладенням у трубах і підтримує каналізаційні мережі в робочому стані. Однією літровою пляшкою вистачає на рік для 1 м3 ємності вигрібу або септика. Чим більший обсяг, тим менша витрата! Має аромат лимонної свіжості. Термін зберігання біопрепарату – 24 місяці. Крім того, є ціла низка інших не менш важливих та цікавих біопродуктів
Чому все-таки БІОКЛІН найбільш ефективний із усіх існуючих на ринку біопрепаратів даного призначення?
Деякі постачальники імпортують порошок або таблетки, що базуються на бактеріальних матеріалах. Ці продукти перебувають у спороподібному стані. Це означає, що бактерії спочатку мають досягти вегетаційного стану перед ферментацією органічного матеріалу. Ця затримка веде до неефективності товару. Також існують обмеження видів бактерій для порошкоподібних продуктів. Незважаючи на те, що вони можуть розщеплювати органіку, це далеко не найефективніші препарати у процесі окислення.
Компанія БІОІНДАСТРИЗ (Ірландія, Дублін) постачає тільки свіжі бактерії в готовому для застосування вегетаційному стані. Мікроорганізми препаратів не зазнають будь-яких змін за допомогою генної інженерії.
bioclean_good_copy
Біопрепарат БІОКЛІН - це найбільш ефективний на сьогоднішній день у світовій практиці, готовий до застосування розчин (не порошок чи брикет) складної суміші факультативних мікроорганізмів для вигрібних ям, біотуалетів, септиків та каналізаційних мереж приватних будинків та інших об'єктів, що не мають централізованої каналізації. Усуває природу неприємних запахів та знищує патогенні мікроби. Більш ніж удвічі зменшує об'єм, перетворюючи тверді фракції на вуглекислий газ та воду. Значно рідше виникає потреба послуг асенізаторів. Запобігає відкладенням у трубах та підтримує каналізаційні мережі в робочому стані.
Детальніше...
 
PDF Друк

Растительная пластика - возвращение старых традиций

green_komandor200Модная в ХVI-XVII веке фигурная обрезка кустов постепенно возвращается в наш обиход. Все больше ценителей ландшафтного дизайна хотят видеть на своих дачах и в садах зеленые пирамиды, силуэты животных среди колонн и др. однако, это не означает, что современные достижения стали менее активно использоваться для создания уникального дизайна приусадебных территорий. Более того, одним из таких ноу-хау стали колонны, созданные из пластиковых бочек…

Детальніше...
 

Пластиковая продукция как альтернатива традиционной таре

emkosti_news_komandor2000Вопрос о хранении и перевозке разного рода веществ и, главным образом, воды стоял еще перед нашими далекими предками. В зависимости от региона проживания – актуальность вопроса возрастала. Как сохранить драгоценную воду, чтобы она не утратила своих качеств, не стала непригодной для употребления? Ответ был прост, как все гениальное, нужно было смастерить емкость: будь-то кувшин, бочку, бак.

Детальніше...
 
PDF Друк

Двухслойная емкость или стандартная: что выбрать? 

полимерная продукция

Активное развитие рынка полимеров и рост спроса, спровоцировали увеличение ассортимента продукции. В нашем обиходе уже не один год используются пластмассовая мебель, пластиковые емкости различных форм и размеров и многое другое. Как свидетельствуют аналитические данные, пластмассовая продукция постепенно вытесняет изделия из металла и дерева.

 

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 2

(067) 329-28-12

(050) 047-45-12

(093) 290-30-33

(067) 232-47-05 

    

 

Protected by Copyscape Web Plagiarism Detector