Ротоевропласт
 
Головна Факти та ідеї Ландшафтний дизайн & Садівництво
Ландшафтний дизайн & Садівництво

БІОКЛІН - природне очищення

Біопрепарат БІОКЛІН - це найбільш ефективний на сьогоднішній день у світовій практиці, готовий до застосування розчин (не порошок чи брикет!) складної суміші факультативних мікроорганізмів для вигрібних ям, біотуалетів, септиків та каналізаційних мереж приватних які мають централізованої каналізації. Усуває природу неприємних запахів та знищує патогенні мікроби. Більш ніж удвічі зменшує об'єм, перетворюючи тверді фракції на вуглекислий газ та воду. Значно рідше виникає потреба послуг асенізаторів. Запобігає відкладенням у трубах і підтримує каналізаційні мережі в робочому стані. Однією літровою пляшкою вистачає на рік для 1 м3 ємності вигрібу або септика. Чим більший обсяг, тим менша витрата! Має аромат лимонної свіжості. Термін зберігання біопрепарату – 24 місяці. Крім того, є ціла низка інших не менш важливих та цікавих біопродуктів
 
Чому все-таки БІОКЛІН найбільш ефективний із усіх існуючих на ринку біопрепаратів даного призначення?
 
 
 
Деякі постачальники імпортують порошок або таблетки, що базуються на бактеріальних матеріалах. Ці продукти перебувають у спороподібному стані. Це означає, що бактерії спочатку мають досягти вегетаційного стану перед ферментацією органічного матеріалу. Ця затримка веде до неефективності товару. Також існують обмеження видів бактерій для порошкоподібних продуктів. Незважаючи на те, що вони можуть розщеплювати органіку, це далеко не найефективніші препарати у процесі окислення.
 
 
 
Компанія БІОІНДАСТРИЗ (Ірландія, Дублін) постачає тільки свіжі бактерії в готовому для застосування вегетаційному стані. Мікроорганізми препаратів не зазнають будь-яких змін за допомогою генної інженерії.

bioclean_good_copy

Біопрепарат БІОКЛІН - це найбільш ефективний на сьогоднішній день у світовій практиці, готовий до застосування розчин (не порошок чи брикет) складної суміші факультативних мікроорганізмів для вигрібних ям, біотуалетів, септиків та каналізаційних мереж приватних будинків та інших об'єктів, що не мають централізованої каналізації. Усуває природу неприємних запахів та знищує патогенні мікроби. Більш ніж удвічі зменшує об'єм, перетворюючи тверді фракції на вуглекислий газ та воду. Значно рідше виникає потреба послуг асенізаторів. Запобігає відкладенням у трубах та підтримує каналізаційні мережі в робочому стані.
Детальніше...
 (067) 329-28-12

(050) 047-45-12

(093) 290-30-33

(067) 232-47-05 

    

Protected by Copyscape Web Plagiarism Detector