Ротоевропласт
 
Головна Факти та ідеї Промисловість Пластикова продукція як альтернатива традиційній тарі

Пластикова продукція як альтернатива традиційній тарі

emkosti_news_komandor2000Питання про зберігання та перевезення різноманітних речовин і, головним чином, води стояло ще перед нашими далекими предками. Залежно від регіону проживання актуальність питання зростала. Як зберегти дорогоцінну воду, щоб вона не втратила своїх якостей, не стала непридатною для вживання? Відповідь була проста, як усе геніальне, треба було змайструвати ємність: будь-то глечик, бочку, бак.

Першими матеріалами, як нам усім відомо, були глина та дерево. З глини робилися як посуд, а й великі бочки, де зберігали як рідкі речовини, такі як воду, олію, молоко, а й сипкі, наприклад, зерно. Дерев'яні бочки з'явилися набагато пізніше за глиняні аналоги, чому сприяв розвиток ремісництва.

З розвитком культури, сільського господарства, землеробства сфер застосування тари ставало дедалі більше. Найпопулярнішим видом діяльності, де використовувалися вироби із дерева, стало виноробство.

Але термін використання такого роду ємностей був невеликий: вироби з глини можна було легко пошкодити, розбити при перевезенні. Дерев'яні навіть найнадійніші ємності не витримували перепадів температур, знов-таки транспортування на далекі відстані.

Рішення було знайдено у сучасному світі – використовувати полімери для створення тари та інших потреб. Вироби з поліетилену та інших пластмас пройшли жорсткий шлях удосконалення: вони стали не лише адекватною альтернативою дереву та глини, а й виявилися більш універсальними.

bochka_komandor2000Пластикові бочки від 60 до 20 000 л можна сміливо використовувати як у харчовій промисловості, так і у хімічній. Наприклад, двошарові ємності «Командор2000» витримують перепади температур і дозволяють воді зберегти її цілющі властивості на тривалий період.

Широке застосування пластикової продукції спостерігається в агропромисловому комплексі, сфері будівництва та, як би це не було дивно, ландшафтному дизайні (штучні озера, басейни) та сфері розваг (аквапарки, парки відпочинку, сауни).

Бочки з пластика, баки, єврокуби та інша продукція, яка виробляється в Україні такими заводами як Рото Європласт та іншими, є нешкідливими для людини та безпечними для екології, оскільки їхнє виробництво безвідходне.

Таким чином, можна спостерігати еволюцію ємностей від тендітної глиняної до надміцної пластикової. З цим твердженням не погодяться лише ті, хто ще не випробував цього унікального досягнення науки на практиці.

Джерело: Командор 2000.

 

(067) 329-28-12

(050) 047-45-12

(093) 290-30-33

(067) 232-47-05 

    

Protected by Copyscape Web Plagiarism Detector