Ротоевропласт
 
Головна Новини ринку Водний форум AQUA UKRAINE – 2011
PDF Друк

Командор 2000 запрошує відвідати IX Міжнародний водний форум AQUA UKRAINE – 2011

3009

Подія триватиме з 8-11 листопада у Міжнародному виставковому центрі. Компанія «Командор 2000» вже котрий рік є активним учасником, що став традиційним, Міжнародного водного форуму AQUA UKRAINE – 2011.

Компанія «Командор 2000» представить широкий спектр продукції (ємності пластикові), а також продукції заводу «Рото Європласт», яка є безпечною для екології, унікальною за своїми властивостями та специфікою використання.

AQUA UKRAINE - це схвалений UFI щорічний Міжнародний водний форум, який проводиться за розпорядженням Кабінету Міністрів України з метою запровадження світових стандартів та передових досягнень у водному господарстві України.

Всі дороги водного сектора ведуть на виставку AQUA UKRAINE

Якщо є єдиним міжнародним спеціалізованим заходом в Україні для професіоналів водної галузі, виставка AQUA UKRAINE щороку гостинно збирає під дахом МВЦ найсучасніші водні технології, розробки, продукцію, обладнання, матеріали, товари та послуги, а також найкращі уми водної галузі з урядового, громадського, наукового, промислового та ділового сектору України, ближнього та далекого зарубіжжя.

Організатори:
• Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
• Міністерство екології та природних ресурсів України
• Державне агентство водних ресурсів України
• Messe Berlin GmbH
• ТОВ "Міжнародний виставковий центр"
За підтримки :
• Асоціації "Питна вода України"

• Асоціації "Укрводоканалекологія"

Водний Форум AQUA UKRAINE традиційно проводиться у складі міжнародної спеціалізованої виставки та низки науково-практичних конференцій та семінарів.
Спеціалізована виставка AQUA UKRAINE – це широкий асортимент вітчизняної та зарубіжної трубної продукції, арматури, фільтрів для очищення води, насосів, а також іншого обладнання, технологій та матеріалів, що використовуються у сфері водопостачання та водовідведення , у водопідготовці, обробці води та стоків, включаючи промисловий, комунальний та побутовий аспекти цієї тематики.

До зустрічі на AQUA UKRAINE - 2011

Місце проведення:
Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр,
Броварський проспект 15, ст. м. «Лівобережна».

Подробиці читайте http://www.iec-expo.com.ua/index.php?id=308

 

(067) 329-28-12

(050) 047-45-12

(093) 290-30-33

(067) 232-47-05 

    

 

Protected by Copyscape Web Plagiarism Detector