Ротоевропласт
 
Головна Факти та ідеї Ландшафтний дизайн & Садівництво Як прикрасити водойму. Практичні поради

Як прикрасити водойму. Практичні поради

 Пропонуємо вашій увазі кілька простих у реалізації, але ефективних, рішення, які допоможуть перетворити пластикову бочку  в прекрасне водоймище, що радує око.

 

Після того, як ви встановили ємність в котлован і провели тестування своєї роботи з практичної точки зору на міцність, можна приступати до прикраси.

 

Фахівці з ландшафтного дизайну рекомендують на дні водоймища розташувати каміння. За формою та кольором вони можуть бути найрізноманітнішими, проте є одне «але»: каміння слід вибирати з гладкою поверхнею. Втім, нерідко для створення водоймища використовують ємності чорного або темних кольорів, що позбавляє необхідності декорувати дно водойми.

 

garden2

 

Берег ставка можна прикрасити декоративні рослини. Найбільш відповідні: очерет, купальниця чи лілійник.

 
 

Крім того, традиційно берег водоймища прикрашають декоративним камінням різної форми. Це дозволить приховати краї штучного ставка і надати естетичну красу вашій водоймі.

 

Якщо бажання або можливості возитися з живими рослинами немає, то сміливо можна використовувати штучні. Строкаті чи ніжні відтінки лілій, малахітові папороті, пурпурові гіацинти будуть яскравим акцентом на вашій території. Причому використовувати аналоги живих рослин можна як для водної частини ставка, так і її меж.

 

Також ставок можна оснастити фонтаном, декоративним струмком або водоспадом. Все залежить виключно від вашого бажання та фантазії.

Анна Семенова, спеціально для сайту Рото Європласт

 

(067) 329-28-12

(050) 047-45-12

(093) 290-30-33

(067) 232-47-05 

    

Protected by Copyscape Web Plagiarism Detector