Ротоевропласт
 
Головна Новини ринку Модульні пластикові понтони, причали із пластику

Модульні пластикові понтони, причали із пластику

Напередодні весни поспішаємо звернути вашу увагу на актуальний товар - модульні пластикові понтони.

Модульні пластикові понтони - це відмінне придбання для всіх, у кого є заміський будинок або дача і до них додається штучне водоймище або вихід до річки, озера.

Легкі та міцні спітнілі конструкції з пластику дозволять вам швидко і надійно облаштувати будь-яку набережну. Ви можете побудувати з пластикових модулів зручний підхід до води з трапом та драбинкою для спуску. Можна збудувати пластиковий причал для таких плавзасобів, як човни, катери, яхти. Для причалювання гідроциклів ми маємо окремі секції, які зручно можна прикріпити як до пластикових, так і до будь-яких інших причалів. Причали для гідроциклів дозволять безпечно з'їжджати у воду та заїжджати назад, вони не вимагають особливого догляду та додаткового обслуговування.

Крім стандартних причалів, із пластикових модулів можна зробити понтон для сплаву, будинок на воді, ресторан на воді. Пластикові модульні понтони створені з міцного пластику за технологією ротаційного формування, вони стійкі по всій площі, не нагріваються і не вигоряють на сонці, не схильні до корозії, не виділяють шкідливих речовин.

модульні понтони сліпи для гідроциклів

 

(067) 329-28-12

(050) 047-45-12

(093) 290-30-33

(067) 232-47-05 

    

 

Protected by Copyscape Web Plagiarism Detector